Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru

Originál Ray-Ban®

Všechny brýle v naší nabídce jsou opravdu originál, za tím si stojíme. Bohužel především značka Ray-Ban má mnoho napodobitelů.

Jak poznáte, že naše Ray-Bany® jsou originál?

1. Krabička

Brýle od nás dostanete v šedé nebo, u některých modelů, v černé krabičce. Na krabičce bude vždy nalepený originální štítek od výrobce. Už samotná krabička je na první pohled velice kvalitně vyrobená a vytištěné logo je pěkně ostré, bez rozmazaných přechodů.

Na štítku budou tyto údaje: EAN, výrobce Luxottica Group Spa..., čárový kód, číslo modelu a barvy (např. ORB 3025 L0205), šířka očnice v mm, délka stranice v mm a u brýlí s polarizací vždy písmeno "P".

2. Obsah krabičky

Každá krabička od nás, kromě brýlí, obsahuje černé nebo hnědé kožené pouzdro s drukem, mikrovlákno a brožurku.

Černé pouzdro má nalevo kulaté zlaté logo. Hnědé pouzdro potom kulaté logo černé. Použitá kůže je vysoce kvalitní s texturou. Logo je vyražené i na druku. Vnitřek pouzdra je vyroben z černého semiše a dole se nachází malá plastová přepážka, aby brýle v pouzdře nelítaly.

Mikrovlákno a brožurka jsou zabalené v plastovém sáčku. Mikrovlákno má vždy kvalitně vytištěné logo Ray-Ban. Ke všem brýlím, bez vyjímky, vždy v krabičce najdete brožurku, která se rozkládá, a kde je napsán návod a informace o výrobku ve více světových jazycích.

3. Samotné brýle

Když vezmete naše brýle Ray-Ban do ruky, už první pocit bude: "Ty brýle jsou docela těžké". Důvodem je, že na brýlích jsou použity jen ty nejkvalitnější materiály (kov, plast, sklo, dřevo).

Na všech našich Ray-Banech najdete tyto znaky:

  • Opravdu rovnoměrně umístěné logo Ray-Ban v horním rohu pravé čočky. U verzí s polarizací i s písmenkem "P". Logo bude jasné, zřetelné, nesmazatelné.
  • Většinou na levé čočce bude laserem vyryté téměř nenápadné logo RB.

  • Na každých brýlích bude vždy popis modelu zevnitř stranic. Popis je vždy estetický, čitelný a nesmazatelný. Najdeme ho na obou stranicích. Na levé stranici je typ modelu, který označuje i barvu a velikost, na pravé stranici je většinou logo nebo název modelu, vyrobeno v Itálii, CE, případně polarized lens (polarizovaná skla).

  • Z vnější strany, na začátku obou stranic, je vždy čitelné kovové logo Ray-Ban.

  • U modelů se sedýlky je na nich vždy vyražené logo Ray-Ban.


 


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Doprava a platba | Obchodní podmínky | Odstoupení od smlouvy | Ochrana osobních údajů (GDPR) |O nás | Kontakt | Zákaznická linka: 775 706 120

© Ruzovebryle.com 2013-2021

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím