Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru

Pack Nano Optic čistící sprej na brýle

Obrázek k výrobku 2876 - Pack Nano Optic čistící sprej na brýle
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Tip
Tip
Sleva
- 34 %
Záruka
24 měsíců
Značka: Čibr
Bohužel toto zboží nelze objednat, právě jsme vyprodali poslední kus.
Cena:
79 Kč
Poptat

Čistící prostředek s nano technologií s antikondenzačním a antistatickým účinkem pro ošetření všech typů brýlí a čistící hadřík na brýle v dárkovém balení.

Určení: Čistící prostředek na brýlová skla a plasty včetně antireflexní vrstvy, brýle, fotoaparáty, dalekohledy.
Složení: 5-chlor-2-methylsothiazol-3(2H)-on (EINECS 247-500-7) A 2-methylsothiazol-3 (2H)-on(EINECS 220-239-6) směs 3:1. Složky podle 648/2004/EC: méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfém, d-Limonade, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone.
Množství: 30 ml.

Používejte osobní ochranné prostředky pro oči a obličej S(39), hořlavá kapalina a páry.

Čištění brýlí, taková banalita, řekne si možná člověk, který vidí jako ostříž a tuto pomůcku pro oči nepotřebuje. Ovšem dnes již brýle neslouží jen lidem jako pomůcka na zlepšení zraku. Čím dál více jsou brýle vnímány, jako stylový a módní doplněk. Obrýlení lidé vědí, jak je důležité a v neposlední řadě i příjemné mít brýle čisté.

Jak správně čistit brýle?

K čištění brýlí se v žádném případě nesmějí používat rozpouštědla (aceton, toluen a podobně). K čištění brýlových skel nepoužívejte ani prostředky s abrazivními částečkami. Brýle se tak snadno poškrábou.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Doprava a platba | Obchodní podmínky | Odstoupení od smlouvy | Ochrana osobních údajů (GDPR) |O nás | Kontakt | Zákaznická linka: 775 706 120

© Ruzovebryle.com 2013-2021

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím